Na úvodní stranu - DaK INTERIÉRY

Designový nábytek pro váš jedinečný interiér!

Zařiďte si interiér dle vašich představ – moderní a luxusní obývací pokoj nebo ložnici díky designovému nábytku! Perfektní dům, skvělé bydlení a k tomu stylový designový nábytek, který promění váš interiér v jedinečný zážitek pro vás i vaše návštěvy. Buďte chytří a vybavte svůj dům nebo firemní prostory designovým nábytkem, který bude stále trendy, vydrží desítky let, a tudíž vám ušetří peníze!

Váš designový nábytek na vás už čeká!

Zažijte pocit jedinečného bydlení, usaďte se do kvalitní luxusní pohovky, nechte se hýčkat krásou designového nábytku, která vás zklidní a navodí tu pravou domácí pohodu. Odpočíváte a přitom vždy znovu a znovu obdivujete opravdovou jedinečnost designového nábytku, jenž dává vašemu pokoji nezaměnitelnou podobu. Objevte skrytou dokonalost a skvělou užitnou hodnotu designového nábytku.  Využijte elegantní ergonomii pro svůj každodenní odpočinek!

Prohlédněte si váš budoucí designový nábytek!

  • Designové židle a stoly.
  • Luxusní sedačky - sedací soupravy.
  • Designový nábytek pro obývací pokoje.
  • Designový nábytek pro ložnice.
  • Kancelářský nábytek.
  • Designová svítidla.
  • Designové doplňky.
  • Venkovní nábytek.
  • Šatny.

Designový nábytek pro firmy i domácnosti

Potřebujete zaujmout své obchodní partnery a klienty jedinečným firemním interiérem? Chcete, abyste se doma cítili dobře a užívali si výhod kvalitního luxusního nábytku? Pokud ano, pak se určitě obraťte na nás. Máme zkušenosti s kompletními dodávkami designového nábytku jak pro firmy, tak i rodinné domy a byty.

 

Proč designový nábytek právě od nás?

Nebojíme být specialisty na luxusní a moderní nábytek. Doporučíme vám nejvhodnější řešení dle dispozic vašeho interiéru. Zajistíme expedici designového nábytku a jeho sestavení – opravdu se nemusíte o nic víc starat. Máme nejen širokou nabídku designového nábytku, ale také designových doplňků pro interiéry. Díky naší kompletní nabídce tak docílíte jednotné podoby vašeho interiéru. V případě větších objednávek designového nábytku se s vámi rádi dohodneme na případných slevách! 

Katalog produktů

Kontakty

DaK INTERIÉRY

Telefon: 602 779 051
Fax: 549 216 051
E-mail: info@dakint.cz

Božetěchova 19
612 00 Brno

Otevírací doba:
Po-Pá 9-11 14-17 hod